Aktuální kurz

Finanční plán

Přemýšlíme s Vámi !

V oblasti finančního poradenství je finanční plán jednou z nejpreferovanějších služeb. Na základě podrobně vyplněné analýzy finanční situace, potřeb a cílů, sestavíme klientovi finanční plán. Slouží jako návod, jak si splnit své finanční cíle a sny, za pomocí nejmodernějších finančních instrumentů.

BROMET invest nebere tvorbu finančního plánu na lehkou váhu. Jedná se o Vaši budoucnost a Vaše těžce vydělané finance. Zkontrolujte si, zda Váš finanční poradce je člověk na svém místě, nebo mu jde jen o svůj vlastní profit.

Kvalitní finanční plánování je proces shromažďování informací, porovnávání nabídek a produktů od našich partnerů a cílem je realizace Vašich představ a snů.

 1. Stanovit cíle – co si přejete do budoucna, co bychom chtěli mít , kdy, za kolik (rodinný dům za – 10 let, auto za – 2 roky, peníze dětem na studium – za 12 let, atd.)
 2. Shromáždit data – aneb co máte
  • Osoby v domácnosti – osoby ve Vaši domácnosti
  • Majetek a závazky – Váš majetek a komu za něj „dlužíte“
  • Příjmy a výdaje – kolik vyděláte, kolik utratíte
  • Smlouvy – pojistky, hypotéka, půjčky, od kdy, do kdy
  • Fondy – akcie – kde co jak
 3. Vyhodnocení dat – Doporučení – zda a jak dosáhnout cílů
  • Provést rozhodnutí – poslední krok před realizací BROMET finančního plánu je jen a jen na Vás.
 4. Zopakovat – po čase aktualizovat finanční plán, BROMET invest – servis (zdarma!)

Veškerá naše činnost k vytvoření BROMET Finančního plánu je zcela ZDARMA! Je jen na Vás zda se rozhodnete po námi předloženém finančním plánu pro jeho realizaci nebo ne.

Pokud se Vás zatím žádný finanční poradce nezeptal na Vaše cíle, jak může něco nabízet a vytvářet finanční plán ? BROMET invest na to rozhodně nezapomíná !

Komodity